"Gdyby ludzie rozmawiali  tylko  o  tym co rozumieją,
  zapadłaby  nad  światem wielka cisza"
                                                                            Albert  Einstein

FIZYKA
Materiały

CHEMIA
Materiały

ROK SZKOLNY 2009/2010

UWAGA!!!

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI TROJE UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY:

1. Monika Mietelska 3d

2. Karolina Jakubowska 3d

3. Jan Tuziak 3c

Znalazło się w gronie 173 uczniów z małopolski, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego IX Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii zyskując w ten sposób tytuł FINALISTY. Przed nimi jeszcze etap wojewódzki i walka o tytuł laureata trzymamy kciuki. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W etapie rejonowym IX Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii udział wzięło 8  uczniów z  naszej szkoły:

1. Monika Mietelska

2. Karolina Jakubowska

3. Michał Pondel

4. Jan Tuziak

5. Mateusz Olek

6. Mateusz Dziubek

7. Anna Gębala

8. Gabriela Nosal

ROK SZKOLNY 2008/2009

Mamy trzech finalistów VIII Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii:

Uczeń Maciej Grabiec z klasy 3 h po raz drugi został finalistą Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii. Do grona finalistów dołączyła również Adriana Łozińska z kl 3b i Mateusz Ziaja z 3d.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W etapie rejonowym VIII Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii udział wzięło 6  uczniów z  naszej szkoły:

1. Grabiec Maciej

2. Kołodziej Kinga

3. Kozaczka Piotr

4. Łozińska Adriana

5. Potok Krzysztof

6. Wantuch Tomasz

ROK SZKOLNY 2007/2008

Uczeń Maciej Grabiec z klasy 2 h został finalistą VII Małopolskiego Konkursy z Fizyki i Astronomii.

ROK SZKOLNY 2006/2007

UWAGA!!! PO RAZ TRZECI Z KOLEI MAMY LAUREATA tym razem III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów z Fizyki 2007” odbywającego się na Uniwersytecie Warszawskim – została nim ANNA DRZYMAŁA (zajęła 6 miejsce w skali  kraju), a uczennica MONIKA GUBAŁA została finalistką w/w konkursu.  Dodatkowo nasza nauczycielka pani mgr Joanna Przygoda została wyróżniona przez organizatorów konkursu za to, że przez trzy lata z kolei jej uczniowie otrzymywali tytuł laureata lub finalisty  - dwukrotnie znajdując się w grupie 6 uczniów najlepszych w skali kraju.

ROK SZKOLNY 2005/2006

Uczeń Michał Koptiew został LAUREATEM II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów z Fizyki 2006” (zajął 4 miejsce w kraju), a uczniowie Siwiec Tomasz i Mateusz Mirek zostali finalistami w/w konkursu zajmując 7 i 10 miejsce w skali kraju. Dodatkowo uczeń Michał Koptiew dostał nagrodę specjalną za pracę dotyczącą magnetyzmu. Pozostałych 3 uczniów (Tomasz Stankowski, Bartłomiej Bielecki i Krystian Meresiński) biorących udział w konkursie otrzymało odznaki „ZŁOTY KWANT 2006”

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Trzech uczniów: Michał Koptiew 3c, Mateusz Mirek 3g, Tomasz Siwiec 3c zostało finalistami V Małopolskiego Konkursy z Fizyki i Astronomii. Do etapu rejonowego w/w konkursu dostało się 11 uczniów.

ROK SZKOLNY 2004/2005

Uczennica Małgorzata Nowak została finalistką Polskiej edycji I Międzynarodowego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów”(zajęła 11 miejsce w skali kraju), a  ośmioro uczniów otrzymało odznakę „ZŁOTY KWANT 2005”

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W etapie rejonowym IV Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii udział wzięło 10 uczniów z  naszej szkoły